Herbata niebieska? To naprawdę możliwe!

Miłośnicy herbat już dawno odsunęli na bok czarną, zieloną i smakową herbatę. Niebieski napar, któremu poświęcony zostanie ten artykuł ma niesamowity, królewski, błękitny kolor, o którym mówi się, że nie tylko zapewnia dobry smak, ale także ma do zaoferowania sporo korzyści zdrowotnych. Herbata niebieska jest wytwarzana z kwiatów groszku motylkowego, dzięki czemu uzyskuje się bogaty, gładki, słodki i wyraźnie kwiatowy aromat. Im większa proporcja kwiatów do herbaty, tym bardziej niebieski będzie napój.

Jakie korzyści zdrowotne zapewnia niebieska herbata?

  1. Mówi się, że ma właściwości przeciwutleniające, które są świetne dla skóry i włosó Herbata zawiera również różne minerały i witaminy, które zapewniają doskonały wygląd skóry i włosów, zapobiegając ich przedwczesnemu starzeniu się.
  2. Niebieska herbata ma właściwości antyglikacyjne, które zdumiewająco zapobiegają starzeniu się skó Ponadto zawiera pewne flawonoidy, które zwiększają ilość kolagenu, dodatkowo pozwalając zachować elastyczność skóry.
  3. Znana z regulowania cukrzycy. Stwierdzono, że kwiat klitorii ternateńskiej obniża poziom cukru we krwi u diabetykó Mówi się, że blokuje przyjmowanie glukozy z pożywienia.
  4. Mówi się również, że zmniejsza objawy lęku i depresji. Jej przeciwutleniacze odgrywają dużą rolę w poprawianiu nastroju.
  5. Uważa się, że niebieska herbata ma działanie nootropowe, co oznacza, że ​​pomaga odświeżyć umysł, zwiększa aktywność mózgu i jego funkcje, co powoduje uczucie zastrzyku energii.
  6. Właściwości przeciwutleniające herbaty niebieskiej zwalczają wolne rodniki niszczące komórki w organizmie, dodatkowo pomagając w zmniejszeniu ryzyka rozwoju wielu problemów zdrowotnych.

Choć dla niektórych ten niebieski kolor może nie kojarzyć się z czymś wytwarzanym w naturalny sposób, ta herbata jest wyjątkowa. Po dodaniu cytryny może zaskoczyć kolejnym kolorem. Warto się o tym przekonać.

Dodaj komentarz

Masz nurtujące pytania odnośnie naszej oferty?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Napisz do nas